Pożyczka gotówkowa Wonga – Opinie klientów
Wonga opinie o firmie. Czy warto? Koniecznie przeczytaj. 

Wonga.com jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów na rynku dzięki szeroko zakrojonej kampanii reklamowej z wykorzystaniem karykaturalnych postaci animowanych. Podmiot powstał w Wielkiej Brytanii, a obecnie działa na trzech kontynentach. Jest jedną z firm wielokrotnie nagradzanych za jakość internetowych usług pożyczkowych, co wpływa pozytywnie na obiektywną i niezależną opinię o pożyczkodawcy.

Kto może otrzymać pożyczkę?

Na stronie internetowej ciężko znaleźć konkretne informacje dotyczące wymagań w stosunku do przyszłego dłużnika. Jedną z nielicznych informacji jest wiek – ten nie może być niższy niż 18 lat. Górnej granicy nie podano.

Ile można pożyczyć?Pierwsza pożyczka może wynieść maksymalnie 1500 zł. Natomiast kolejne mogą sięgnąć nawet 3000 zł. Co ważne, można spłacać zadłużenie w systemie ratalnym lub w postaci jednorazowego przelewu. Czas kredytowania wynosi od 60 dni do 12 miesięcy.

Czy pierwsza pożyczka udzielana jest za darmo?

Nie. Aczkolwiek opłata wynosi zaledwie 10 zł bez względu na wysokość i okres spłaty pożyczki.

Co ciekawego oferuje Wonga.com?

Warto zwrócić uwagę na program Kapitalni, który jest prowadzony w ramach działu promocji i budowania relacji z klientem. Aby uzyskać korzystniejsze warunki kolejnych pożyczek i móc wynegocjować niższe koszty należy spłacać poprzednie zobowiązania terminowo oraz brać udział w szkoleniach. Te dotyczą edukacji finansowej oraz bezpieczeństwa pożyczania przez Internet. Program zasługuje na uwagę, ponieważ nie tylko można uzyskać korzyści finansowe, ale także dowiedzieć się cennych informacji z dziedziny finansów.

Co mówią klienci o Wonga?

Pozytywnym zaskoczeniem jest właściwie brak negatywnych opinii. Klienci chwalą indywidualne podejście do klienta oraz racjonalne koszty- w tym samych monitów. Wielokrotnie podkreślano fakt symbolicznych kosztów pierwszej pożyczki. Natomiast, wśród negatywnych opinii można znaleźć wypowiedzi podkreślające konieczność dosłania dodatkowych dokumentów nawet przy pożyczkach poniżej 1000 zł.

Wonga to zdecydowanie solidna firma….dbają o Klienta, w każdej chwili na ich infolinii można wszystkiego się dowiedzieć…. Konsultanci są zorientowani, skuteczni….polecam Adam

Plusem wielkim jest to, że w WONGA rzeczywiście pożyczka jest udzielana od ręki… ja jak załatwiałem, to wszystko się udało w może 20 minut…kasa na koncie, można było jechać na wakacje… jak będę w potrzebie znowu skorzystam

Jedyna z niewielu firm, która od początku do końca dba o pożyczkobiorcę…. Umowa napisana zrozumiałym językiem, przejrzysty cennik… możliwość odroczenia spłaty, wiele plusów, oceniam w sumie WONGA bardzo wysoko

Pożyczka w WONGA to gwarancja szybkiej kasy na koncie…ja miałam w kilkanaście minut od złożenia wniosku bez zbędnych procedur, czy torpedowania pracodawcy – Alicja M.

Podsumowując…

Firma Wonga.com jest podmiotem cieszącym się uznaniem na polskim rynku. Przekonuje fakt niskiej opłaty w postaci 10 zł za pierwszą pożyczkę oraz ciekawe programy lojalnościowe –w tym system szkoleń. Jednakże, trzeba się liczyć z ewentualną koniecznością dosłania dodatkowych dokumentów, co z kolei negatywnie wpływa na poziom biurokracji.

Poznaj Szczegóły

Klip Wonga:

Ten artykuł znaleziono wyszukując:

  • wonga
  • wonga.pl
  • wonga.com
  • wonga pożyczki
  • wonga opinie
  • wonga.pl opinie klientów
  • wonga promocje
Wonga opinie o firmie. Czy warto? Koniecznie przeczytaj.  Wonga.com jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów na rynku dzięki szeroko zakrojonej kampanii reklamowej z wykorzystaniem karykaturalnych postaci…
87%
Świetna!

Skrótowa Ocena Pożyczki Pozabankowej Wonga.com

Oceniamy konkretne parametry tak abyś mógł bez problemu porównać szybko ofertę banku.

  • Szybkość
  • Okres pożyczki
  • Kwota

Kategorie: Pożyczki Pozabankowe

Tagi ,,

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.