Gdzie pożyczyć szybko pieniądze poza bankiem – 3 propozycje (Wonga, Vivus, Pozyczkomat)
Niespodziewane wydatki mogą dotknąć każdego, przeto każdemu z nas może nagle zepsuć się telewizor, lodówka czy samochód. Czasami też może opóźnić się nam wypłata pensji bądź premii, a pieniądze są nam potrzebne już, natychmiast. Możemy stanąć przed możliwością wejścia w bardzo korzystny biznes, bądź móc zainwestować w intratną propozycję, a akurat nie mamy żadnej wolnej gotówki. Właśnie w takich sytuacji może poratować nas szybka pożyczka.

Gdzie pożyczyć szybko pieniądze? 3 propozycje

Szybkie i krótkoterminowe pożyczki niezwykle szeroko rozpowszechniły się w polskiej finansowości. Korzysta z nich bardzo wielu Polaków, a to przede wszystkim za sprawą korzystnych warunków jakie jesteśmy w stanie otrzymać. W wielu firmach oferujących chwilówki, najczęściej pierwsza pożyczka krótkoterminowa jest bezpłatna – bez żadnej prowizji, zatem oddajemy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Dodatkowo mamy często wiele promocji, które zachęcają do skorzystania z usług mikro pożyczek.

W tym artykule chciałbym przestawić trzy propozycje szybkich pożyczek, które można zaciągnąć poza bankiem, bez wychodzenia z domu. W zestawieniu przedstawiam subiektywną ocenę trzech największych i najbardziej znanych i popularnych podmiotów.Pierwsza z nich to chyba najbardziej reklamowana firma udzielająca pożyczek krótkoterminowych – Wonga. Aktualnie rzucają się w oczy dwie promocje dla osób biorących pierwszą pożyczkę. Pierwsza z nich, to możliwość zaciągnięcia pierwszej krótkoterminowej pożyczki do 1500 złotych na okres 60 dni. W przypadku pożyczki na wspomniana kwotę, prowizja wyniesie 10 zł, zatem pożyczając 1500 złotych, do oddania mamy 1510 złotych – prawda, że korzystne warunki? Druga promocja to pożyczka ratalna, dla nowych klientów, nawet do kwoty 10.000 złotych, którą to maksymalnie można rozłożyć na 24 raty. Jeżeli spłacimy pożyczkę do 30 dni, wówczas nie płacimy żadnej prowizji ani nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów – oddajemy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy.

Druga firma omawiana tutaj przeze mnie i oferująca szybkie pożyczki to Vivus. W ramach promocji dla pierwszego Klienta, możemy wziąć pierwszą pożyczkę do kwoty 3000 złotych z RRSO 0%. Ponadto dostępne są często promocyjne oferty rabatów na kolejne pożyczki, które sprawiają, że oferta vivus.pl jest dla nas korzystna i atrakcyjna. Wartość rabatów i możliwości promocyjnych ofert, często uzależniona jest od naszej dyscypliny przy spłacie poprzednio zaciągniętych zobowiązań.

Trzecią firmą, niewątpliwie wartą uwagi, przy wyborze szybkiej pożyczki, jest pozyczkomat. Jak każda większa firma pożyczkowa, tak i ta, oferuje swoim Klientom zaciągnięcie pierwszej pożyczki przy minimalnych kosztach. Także i tutaj, na pierwszą pożyczkę do kwoty 1500 złotych, którą możemy wziąć na 35 dni, mamy oferowane RRSO w wysokości 0%. Kolejne pożyczki także wyglądają dość korzystnie, a ponadto warto zawsze wyglądać promocji i dodatkowego rabatowania.

Bez względu na to, z oferty której firmy chcielibyśmy skorzystać, sprawdźmy zawsze dokładnie warunki promocji, umowy jak i koszty kredytu.

Kategorie: Pożyczki Pozabankowe

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.