Pożyczka pozabankowa – Via SMS
Via SMS opinie o firmie. Czy warto? Koniecznie przeczytaj.

Choć firma szeroko się nie reklamuje, to dzięki podejmowanym działaniom i stabilnemu kapitałowi znalazła się w czołówce na polskim rynku. Wbrew sugerującej nazwie, pożyczki nie są przyznawane wyłącznie drogą smsową. Zatem co należy wiedzieć o tym podmiocie?

Kto może uzyskać pożyczkę?

Warunki stawiane przez ViaSMS można zaliczyć do standardowych. Wymaga się obywatelstwa polskiego, wieku z przedziału 20-65 oraz stałego dochodu. Ponadto nie można zalegać w żadnym rejestrze dłużników.

Aby ubiegać się o pierwszą pożyczkę należy wypełnić wniosek internetowy. Na podany numer telefonu zostanie wysłany odpowiedni kod sms. W przypadku każdego kolejnego wniosku należy skorzystać z posiadanego profilu. Dalsza część procedury odbywa się drogą smsową.Ile można pożyczyć?

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji pierwszej darmowej pożyczki, to możemy wnioskować o środki z przedziału 100 – 1000 zł. Wyższe kwoty są przyznawane za kolejnym razem pod warunkiem spłaty poprzednich zobowiązań. Maksymalnie można starać się o 3000 zł, ale dopiero za piątym razem.

Co wyróżnia tę firmę?

Przede wszystkim, firma proponuje pierwszą darmową pożyczkę, co jak się okazuje, wcale nie jest standardem w branży. Po następne, wnioski analizowane są cały tydzień, więc o środki można ubiegać się niemalże w każdym momencie. Ponadto stworzono pewien program lojalnościowy. Za polecenie firmy znajomemu, który zdecyduje się zaciągnąć tu pożyczkę, dostaje się 50 zł. Warto też zwrócić uwagę, iż koszty przedłużenia terminu spłaty oraz koszty ewentualnych ponagleń nie są wygórowane.

Co sądzą klienci?

Klienci chwalą przede wszystkim szybkość rozpatrywania wniosków oraz przyznawania pieniędzy. Można usłyszeć też wiele pozytywnych głosów na temat pracującej obsługi. Natomiast, można znaleźć opinie o niskiej przyzna walności pożyczek oraz o konieczności przesłania dodatkowych dokumentów, o których nie wspomina regulamin (np. skan dowodu osobistego).

Super firma, niewysokie koszty, niskie opłaty za przedłużenie, uprzejmi Konsultanci. Poza tym pierwsza pożyczka w VIA SMS jest darmowa, skorzystałam i nie żałuję

VIA SMS to firma która docenia Klientów…. Wysokie pożyczki już przy pierwszych wnioskach…szybkie wypłaty kasy na konto, dzięki VIA SMS opłaciłam na szybkiego dziecku kolonię w wakacje

Dobra alternatywa dla wszystkich, którzy mają dość chodzenia po bankach, długich weryfikacji, czy walki o każą złotówkę kredytu z Panią w Banku. VIA SMS to firma, która szybko bez formalności wypłaca sporą kasę na konto….skorzystałam, polecam wszystkim!

Tu naprawdę kasę na konto Klientów się wypłaca w kilkanaście minut…. U mnie to trwało mega szybko….namówili mnie znajomi z skorzystania z VIA SMS, dzisiaj wiem, że to dobry był wybór! Polecam wszystkim!

Podsumowując…

ViaSMS jest stabilną i wiarygodna firmą. Można tu zaciągnąć pierwszą darmową pożyczkę do 1000 zł, a każda kolejna jest stopniowo coraz wyższa. Natomiast, zniechęcać mogą opinie o niskiej przyzna walności środków.

Poznaj Szczegóły

Via SMS opinie o firmie. Czy warto? Koniecznie przeczytaj. Choć firma szeroko się nie reklamuje, to dzięki podejmowanym działaniom i stabilnemu kapitałowi znalazła się w czołówce…
87%
Świetna!

Skrótowa Ocena Pożyczki Pozabankowej Pożyczka viaSMS

Oceniamy konkretne parametry tak abyś mógł bez problemu porównać szybko ofertę banku.

  • Szybkość
  • Okres Pożyczki
  • Kwota

Kategorie: Pożyczki Pozabankowe

Tagi ,

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.