Pozyczkomat.pl – Pożyczka gotówkowa
Pozyczkomat.pl opinie o firmie. Czy warto? Koniecznie przeczytaj. 

Pożyczkomat jest jedną z wielu firm działających na rynku chwilówek i niewiele rożni się od konkurencji. To, co go wyróżnia to przede wszystkim fakt, iż jako jeden z nielicznych jest częścią większej międzynarodowej grupy – w tym przypadku Friendly Finance SP. z. o. o. Firma ma też pewne swoje cechy charakterystyczne, o których warto pamiętać przy składaniu wniosku.

Co należy wiedzieć o Pożyczkomacie?

Firma szczyci się tym, iż jest wiarygodna, ponieważ należy do Związku Firm Pożyczkowych, co wpływa na zachowanie standardów etyki zawodowej oraz na bezpieczeństwo transakcji. Oznacza to, iż firma zgadza się na przestrzeganie standardów wytyczanych przez tę organizację.

Jaką pożyczkę można zaciągnąć?Co ciekawe, można wybrać dwie formy pożyczki, a różnią się one ilością rat. Ta spłacana jednorazowo waha się w przedziale 50-1500 zł. Natomiast finansowanie spłacane w dwóch lub trzech ratach wynosi od 1000 do 2000 zł. Należy podkreślić, iż firma nie posiada oferty pierwszej darmowej pożyczki. Jednakże dzięki specjalnym suwakom umieszczonym na stronie internetowej można się szybko zorientować w potencjalnych kosztach. Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim podawany jest także wskaźnik RRSO.

Firma bardzo często organizuje różnego rodzaju promocje, które pozwalają obniżyć koszty pożyczki. Dlatego warto śledzić na stronie internetowej Pożyczkomatu oraz jego fanpagu odpowiednie informacje. Promocje pojawiają się najczęściej w postaci kodów, który trzeba podać przy składaniu wniosku.

Promocja! Pożycz od 50 zł do 1500 zł w pożyczkomat.pl – Wypełnij krótki wniosek TUTAJ

Przeczytaj też inne opinie o firmie Pożyczkomat na opinie.info.pl

Jakie są opinie klientów?

Jak w większości przypadków, zdania są podzielone, aczkolwiek przeważają te pozytywne. Klienci podkreślają szybkość działania oraz pozytywną współpracę z firmą. Bardzo dobrze wypowiadają się o pożyczkodawcy zwłaszcza stali klienci. Natomiast wśród zdań negatywnych można znaleźć informacje o niekorzystnych warunkach umowy. Opinie o Pozyczkomacie na naszym portalu oraz znalezione w internecie:

Weryfikacja w POŻYCZKOMAT idzie szybko bez papierków, rozmów, czy innych cudów jak w bankach, czy u konkurencji… tu wszystko idzie automatycznie … u mnie kasa na koncie była po może 10 minutach czy 15 od złożenia wniosku – warto wybrać POŻYCZKOMAT. Anna Maria

POŻYCZKOMAT to jedna z niewielu firm, która absolutnie każdemu życza kasę….nie cuduje z weryfikacjami, wszystko na jasnych zasadach, a koszty stosunkowo niewielkie – warto tu brać pożyczki, oceniam bardzo na plus POŻYCZKOMAT Kasia H.

POŻYCZKOMAT pomógł mi w zapłaceniu za leczenie bliskiej osoby….kasa wpłynęła szybko, kiedy banki nam odmawiały jej

Dzięki POŻYCZKOMAT nie musiałam się stresować załatwianiem kredytu ratalnego w sklepie, czy w banku – kasa była od razu na moim koncie, mogłam kupić upragniony robot kuchenny na promocji sporo zyskałam na tym wszystkim – Gospodyni z Torunia

opinie pozyczkomat

Podsumowując…

Pożyczkomat kieruje się standardami wyznaczanymi przez nadrzędną organizacje skupiającą działaczy na rynku chwilówek. Jest to dobry sygnał dla klientów, gdyż oznacza to, że nad podmiotem znajduje się zewnętrzna kontrola. Również na plus przemawia konstrukcja liczników, która pokazuje koszty i RRSO potencjalnej pożyczki. Jednakże, ostateczny kształt na opinię o Pożyczkomacie wpływają indywidualne doświadczenia z tą firmą.

pozyczkomat.pl kalkulator

Kalkulator Pozyczkomat.pl

Ten artykuł znaleziono wyszukując:

  • pozyczkomat
  • pożyczkomat.pl
  • pozyczkomat opinie klientów
  • informacje o pożyczkach
  • pożyczka chwilówka
Pozyczkomat.pl opinie o firmie. Czy warto? Koniecznie przeczytaj.  Pożyczkomat jest jedną z wielu firm działających na rynku chwilówek i niewiele rożni się od konkurencji. To,…
83%
Bardzo Dobra!

Skrótowa Ocena Pożyczki Pozabankowej Pozyczkomat.pl

Oceniamy konkretne parametry tak abyś mógł bez problemu porównać szybko ofertę banku.

  • Szybkość
  • Okres pożyczki
  • Kwota

Kategorie: Pożyczki Pozabankowe

Tagi ,,

1 Komentarz

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.